Lis
12
2022

artystyczne warsztaty recyklingu – DRUGIE ŻYCIE KRAWATA I BIŻUTERII

Ełk, ul. Grunwaldzka 1, Czytelnia
od 11:00 do 14:00
Zapraszamy na ARTYSTYCZNE WARSZTATY RECYKLINGU – DRUGIE ŻYCIE KRAWATA I BIŻUTERII realizowane w ramach Projektu Liderzy Eko-Zmian 🌎⚖💚

12.11.2022 (sobota) godz. 11:00 w Czytelni WSFiZ Filii w Ełku zostaną przeprowadzone z udziałem artystki blogerki Magdaleny Jakubiec-Cichańskiej https://perlywwielkimmiescie.pl/, podczas których damy nowe życie nieużywanym krawatom, apaszkom i biżuterii, które zalegają prawie w każdej szafie 😉

Powstałe w czasie warsztatów nowe przedmioty użytkowe i biżuterię przeznaczymy na aukcję charytatywną, dzięki której będziemy mogli wesprzeć w potrzebach dzieci z Ełckiego Domu Dziecka. Akcesoria do wykorzystania: krawaty, apaszki, biżuterię oraz akcesoria do szycia i nożyczki, ewentualnie guziki ozdobne itp. zabieramy ze sobą bezpośrednio na zajęcia (będziemy pracować na zasobach własnych oraz zebranych z wcześniejszych zbiórek).
Zajęcia mają charakter otwarty – może w nich wziąć udział każdy zainteresowany, wyrażający zgodę na uczestnictwo w bezpłatnym projekcie „Liderzy Eko-Zmian”.
Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach uprzejmie proszę o potwierdzenie uczestnictwa mailem: liderzy.eko-zmian@wsfiz.edu.pl lub telefonicznie: 691 382 549.
Deklaracja uczestnika (dla osób, które biorą pierwszy raz udział w działaniach Projektu) jest dostępna na naszej stronie internetowej:
https://wsfiz.edu.pl/rekrutacja-dodatkowa/

Miejsce wydarzenia

Ełk, ul. Grunwaldzka 1, Czytelnia

Data i godzina wydarzenia

12 Lis 2022 r. | 11:00 - 14:00