wykład z praktykiem (18 maja – czwartek, 17.30)

Szanowni Studenci,

zapraszamy w dniu 18.05.23 r. (czwartek) o godzinie 17:30 na kolejne spotkanie w ramach Funkcjonowania i rozwoju organizacji. Gościem specjalnym będzie Stan Phelps. Tematem wystąpienia będzie „PINK GOLDFISH – Jak wzmocnić zróżnicowanie, aby wyróżnić się na rynku”.Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na wydarzenie:https://skrivanek.zoom.us/webinar/register/WN_xaCMkLwLTxqyLz63CcZF3w#/registration

Stan Phelps – jest współpracownikiem Forbesa, prelegentem TEDx, futurystą IBM, certyfikowanym mówcą i autorem bestsellerowej serii Goldfish. Jest także instruktorem ANA School of Marketing oraz Rutgers Business School.Agenda spotkania:17:30 Wprowadzenie Piotr Karpowicz (Przewodniczący Klub MBA WANS) i dr Marek Kruk17:45 Gość wydarzenia – Stan Phelps18:35 Sesja Q&A19:00 ZakończenieJako mówca Stan stara się zmienić paradygmat marketingu, zachęcając odbiorców do skupienia się na doświadczeniach jako ostatecznym wyróżniku konkurencyjnym. Wierzy, że celowe DX podbija serca pracowników i klientów, a zróżnicowanie ostatecznie zwiększa lojalność, retencję, rekomendacje i wyniki. Jego misją jest przekraczanie oczekiwań i inspirowanie uczestników w sposób, o którym po prostu muszą rozmawiać – i którego szybko nie zapomną.

17 maja 2023 r.