Maj
14
2021

wykład z praktykiem on-line

MS Teams
od 17:00 do 18:30
Szanowni Studenci,

w dniu 14.05.21 (piątek) o godz. 17:00 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach zajęć Funkcjonowanie i rozwój organizacji, ekspertem będzie Joanna Wyszkowska.
Temat wystąpienia: „Perswazja słowem w reklamie”.

Informacje o Prelegentce:
Joanna Wyszkowska – Specjalista do spraw marketingu w SilverFox.pl Agencja Reklamowa, gdzie odpowiedzialna jest za wszystkie treści, które tworzone są w firmie od artykułów po posty na Facebook’u. Oprócz tego przygotowuje strategie komunikacji, właśnie poszerza swoje umiejętności, aby zajmować się pełnymi strategiami marketingowymi firm, planuje i wdraża Kampanie Facebook Ads. Absolwentka Filologii polskiej specjalizacji edytorkiej Uniwersytetu w Białymstoku oraz studentka Komunikacji Marketingowej w Internecie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
W 2015 podejmowała swoje pierwsze kroki w świecie marketingu jako członek zespołu w firmie Isobar, gdzie następnie została Team Leader’em. Współpracowała z markimi takimi jak: Durex, Disney, Xbox, Pandora i inne. Oprócz zainteresowań związanych z kwestiami językowymi i psychologicznymi w komunikatach marketingowych, bardzo chętnie spędza czas wśród natury – biegając, budując szałasy i robiąc ogniska z kiełbaskami.

Spotkanie przeprowadzone zostanie za pomocą platformy TEAMS:

Serdecznie zapraszamy

Miejsce wydarzenia

MS Teams

Data i godzina wydarzenia

14 Maj 2021 r. | 17:00 - 18:30