ARTYSTYCZNE WARSZTATY RECYKLINGU – DRUGIE ŻYCIE KRAWATA I BIŻUTERII – 12.11.2022, godz. 11:00

Zapraszamy na ARTYSTYCZNE WARSZTATY RECYKLINGU – DRUGIE ŻYCIE KRAWATA I BIŻUTERII realizowane w ramach Projektu Liderzy Eko-Zmian 🌎⚖💚
12.11.2022 (sobota) godz. 11:00 w Czytelni WSFiZ Filii w Ełku zostaną przeprowadzone z udziałem doświadczonej warszawskiej artystki-trenerki kreatywne zajęcia w ramach eko-wolontariatu, podczas których damy nowe życie nieużywanym krawatom, apaszkom i biżuterii, które zalegają prawie w każdej szafie 😉
W ten sposób stworzymy nowe przedmioty użytkowe i biżuterię z myślą o aukcji charytatywnej, dzięki której będziemy mogli wesprzeć w potrzebach dzieci z Ełckiego Domu Dziecka.
Zajęcia mają charakter otwarty – może w nich wziąć udział każdy zainteresowany, wyrażający zgodę na uczestnictwo w bezpłatnym projekcie „Liderzy Eko-Zmian”.
Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach uprzejmie proszę o potwierdzenie uczestnictwa mailem: liderzy.eko-zmian@wsfiz.edu.pl lub telefonicznie: 691 382 549 w terminie do 10.11.2022.
Akcesoria do wykorzystania: krawaty, apaszki, biżuterię oraz akcesoria do szycia i nożyczki, ewentualnie guziki ozdobne itp. zabieramy ze sobą bezpośrednio na zajęcia.
Deklaracja uczestnika (dla osób, które biorą pierwszy raz udział w działaniach Projektu) jest dostępna na naszej stronie internetowej:
https://wsfiz.edu.pl/rekrutacja-dodatkowa/

Data publikacji

03 listopada 2022 r.