wykład z praktykiem

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na kolejny wykład z praktykiem. W dniu 27 stycznia 2023 o godzinie 16:45 odbędzie się spotkanie pod tytułem ,,Dress code w sytuacjach zawodowych”. Prelegentką będzie Pani Anna Szyszko – stylistka i właścicielka marki „Projekt Styl”.

O Ekspertce:

Anna Szyszko – jest stylistką i właścicielką marki „Projekt Styl”. Zajmuje się kreowaniem wizerunku i doradztwem wizerunkowym. Ukończyła New Style Academy w Warszawie, którą prowadzi Justyna Krawczyk pierwsza licencjonowana Style Coach w Polsce. Należy do Elitarnego Klubu Stylistek EX oraz uczestniczy w warsztatach oraz kursach, w celu pogłębiania swojej stylowej wiedzy. Swoją wiedzę i umiejętności przekłada na budowanie świadomego stylu swoich klientek i klientów. We współpracy z klientkami nie buduje wyłącznie ich wizerunku zewnętrznego, ale równocześnie wspólnie buduje ich pewność siebie i wewnętrzną siłę poprzez pozytywne nastawienie do siebie i otaczającego świata.

Link do wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=ZIK9Y6z4EW0Aby dołączyć do spotkania należy w dowolnym momencie kliknąć w powyższy link.

Data publikacji

27 stycznia 2023 r.

wykład z praktykiem