Canva, czyli kreatywne narzędzie dla social media marketerów – wykład z praktykiem

Szanowni Państwo,

w dniu 4 listopada 2022 o godzinie 16:45 odbędzie się spotkanie w ramach zajęć Funkcjonowanie i rozwój organizacji. Prelegentem będzie pan Dominik Sołowiej – dziennikarz, publicysta, specjalista ds. marketingu i public relations. Temat wystąpienia: „Canva czyli kreatywne narzędzie dla social media marketerów”.

Więcej o Prelegencie:
mgr Dominik Sołowiej – absolwent Wydziału Filologicznego Uniwersytetu w Białymstoku oraz studiów podyplomowych na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej. Właściciel Agencji Reklamowej Studio DS Info. Pracownik Działu Edukacji Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego. Specjalizuje się w marketingu cyfrowym, marketingu narracyjnym i problematyce nowych mediów. Współpracował z wieloma firmami, organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, kreując i realizując strategie promocyjne. Autor m. in. publikacji „Kompendium Innowacji Społecznych” (wydanej przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Łomży) oraz „Białostockie środowisko filologiczne 1968-2018” (wydawnictwo Uniwersytetu w Białymstoku).

Link do wykładu: https://www.youtube.com/watch?v=pG9m23ySG7c

Data publikacji