II edycja konkursu „Zostań Liderem Eko-Zmian”

Wszystkich sympatyków ekologii, idei zero waste i ochrony przyrody serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji konkursu „Zostań Liderem Eko-Zmian” organizowanym przez Koło Empatii Ekologicznej 🌎⚖💚

Celem konkursu jest edukacja i zwiększenie zaangażowania uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych w promocję postaw obywatelskich w ekologii.

Do uczestnictwa zapraszamy 2-5-osobowe zespoły młodzieży wraz z opiekunem-nauczycielem, które stworzą pracę w postaci dowolnego utworu/produktu reklamowego (plakat, film, piosenka lub wiersz) dotyczącego kampanii edukacyjnej na temat promowania postawy „bycia EKO” – troski o Ziemię i naturę poprzez np. oszczędzanie zasobów naturalnych, energii, pieniędzy, kupowania produktów ekologicznych, nadawania drugiego życia przedmiotom używanym, sadzenia drzew, robienia domków dla owadów zapylaczy, korzystania z roweru jako środka komunikacji, itp.

Prace konkursowe należy przesłać w formie cyfrowej na adres: liderzy.eko-zmian@wsfiz.edu.pl w terminie do 15.05.2023 r., do godz. 23:59.

Zwycięzcy konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody (w postaci: kart podarunkowych, biletów do kina, książek i nagród rzeczowych.

Finał konkursu wraz z prezentacją zwycięskich prac oraz galą wręczenia nagród odbędzie się w ramach Festiwalu Dla Matki Ziemi w dniu 31 maja 2022 roku (poniedziałek) o godzinie 11:00 we Wschodnioeuropejskiej Akademii Nauk Stosowanych w Białymstoku przy ul. Ciepłej 40 (aula duża).

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: e-mail: liderzy.eko-zmian@wsfiz.edu.pl, tel: 691 382 549
Plik Rozmiar
pdf REGULAMIN KONKURSU 0.68 MB

Data publikacji

27 kwietnia 2023 r.